2018 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri

Yeni sezon yeni trendler.. Moda sektöründe yaşanan gelişmeler, kozmetik sektöründe de aynı hızla devam ediyor. Bu sezon makyaj trendleri oldukça renkli ve hareketli. Yoğun renkler, simli ve parlak detaylar, doğal tonlar.. Klasikleşmiş makyaj kalıplarının dışına çıkmak isteyenleri hayli mutlu edecek 2018 sonbahar kış makyaj trendlerini sizler için derledik.

2018 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri

1 . Canlı Tonda Farlar

Bu sezon gözler epey renklenecek. Eğer çevrenizde de canlı renklere bürünmüş göz kapakları görürseniz şaşırmayın. Geçtiğimiz yılın modası doğal makyajın yerini bu sezon canlı ve parlak farlar alacak. Sarı, mavi, turuncu, yeşil demeden her renkten farın kullanıldığı bu sezon, dikkat çekici ve oldukça cesaret isteyen göz makyajları ile karşılaşmaya şimdiden hazır olun.

2 . İddialı Eyelinerlar

Bu sezonun oldukça hareketli geçeceğini söylemiştik. Fardan sonra bir diğer bir cesaret gerektiren makyaj trendi de iddialı eyelinerlar. Klasik eyeliner çizgilerinden farklı olarak alt kirpik diplerine ve göz kapağının katlanma çizgisine aynı anda çekilen eyelinerlar hem gözleri olduğundan daha büyük gösteriyor, hem de oldukça ilginç bir stil yaratıyor.

3 . Parlak Dudaklar

Geçtiğimiz sezonun en favori trendi olan mat rujlar bu sezon yerini parlak rujlara bırakıyor. Nude trendinden sıkılanları bir hayli mutlu edecek parlak rujlarda daha çok koyu ve canlı renkler tercih edilecek.

4 . Doğal Yanaklar

2018 makyaj trendleri doğal makyaj sevenleri de unutmuş değil. Göz ve dudaklar her ne kadar canlı olsa da allık tercihleri yine de doğaldan yana. Pembe ve şeftali tonları ile cildinize doğal bir görüntü yaratabilirsiniz.

 

Makyaj konusundan güvenle alışveriş yapabileceğiniz ve dilediğiniz her türlü ürünü uygun fiyatları ile bulabileceğiniz Trendyol online alışveriş sitesi 2018 makyaj trendlerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Trendyol üzerinden alışverişinizi yapmadan önce indirimcekim.com ‘un sizler için sunmuş olduğu Trendyol indirim çeki ve Trendyol Hediye Çeki gibi alışverişinizi indirimli hale getiren fırsat kodlarını kullanmayı unutmayın.

Keyifli Alışverişler! 🙂