Devir Nakış Devri

2017 yılının belki de en çok konuşulan ve en rağbet gören trendi nakış modası. Elbiseden tutun pantolona, çantadan ayakkabıya dek hemen her yerde karşımıza çıkan nakışlı modeller sezonu oldukça hareketli kıldı. En sade kombinlere bile çabasız bir şıklık ve hareketlilik katan nakış detayları 90’ların havasını giyim tarzımıza yansıtmaya 2018 yılında da devam edecek gibi görünüyor.

İç çamaşırından tutun şortlara dek hemen her yerde gördüğümüz nakışlı desenlerde en çok ceket modellerinde rastlıyoruz. Özellikle bomber ceket modellerinde sıkça kullanılan nakış detayı, asi ve aykırı kombinleri feminenleştirmek için harika bir yöntem. Tüm spor kombinlerinizde de rahatça kullanabileceğiniz bomber nakışlı ceketleri boyfriends ya da mom pantolon modelleri ile rahatça kombinleyebilirsiniz.

Nakış işlemeli desenlerin en çok kullanıldığı yerlerden bir diğeri de kot pantolonlar. Bu sezon hemen her kotta farklı bir nakış desene rastlamak mümkün. Özellikle boyfriends jean modellerinde sıkça kullanılan nakış desenli kot pantolonları yine nakış detaylı bir bluz ya da basic tişört modelleri ile birleştirebilirsiniz. Nakışlı aksesuarlar ile de çok şık bir görüntü yakalayan nakış detaylı kot pantolonlar 2018 sokak modasının da gözde giyim parçalarından biri olmaya devam edecek.

Nakış trendinin yansıdığı yerlerden bir diğeri de iç çamaşırları. Özellikle külot ve büstiyer modellerinde kullanılan nakış detayı, dış giyimine olduğu kadar iç giyimine de özen gösteren kadınlar için oldukça çekici bir hava yaratıyor. Eğer nakış desenli bir büstiyer tercih ediyorsanız derin ve yaka bluzlar ile büstiyerinizi kombinleyerek gizemli ve seksi bir tarz yaratabilirsiniz.

2017 yılını sallayan nakış trendi 2018 ‘de de etkilerini sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor. Eğer hala nakış desenli bir giyim ürününe sahip değilseniz hala geç kalmış sayılmazsınız. Morhipo online alışveriş sitesinin birbirinden özel markalarında yer alan nakış desenli giyim ürünlerini inceleyebilir, tarzınıza en uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz. Alışverişini yaparken unutmayın, indirimcekim.com ‘un sizler için hazırlamış olduğu Morhipo hediye çeki ve Morhipo indirim kodu fırsatları ile alışverişinizi hem daha ucuz hem de daha keyifli tamamlayabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler! 🙂