Her Erkeğin Dolabında Yer Alması Gereken Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek giyim modasında önemli bir yere sahip olan ayakkabılar, kişinin yaşam tarzı ve karakterini yansıtır. İster klasik giyim ister spor giyim olsun kıyafete uygun ayakkabı seçimi kombinlerin bütünlüğünü sağlar.
Günümüz modern erkeğinin giyiminde ihtiyaç olmanın çok ötesinde yere sahip olan ayakkabı, moda trendlerine yön veren tasarımları ile erkek giyimini vazgeçilmez bir parçasıdır.
Mevsimine, kullanıldığı yere ve moda trendlerine göre farklılık gösteren ayakkabı modelleri arasında kemikleşen yere sahip modeller bulunur. Bu modeller her erkeğin dolabında yer alması gereken klasikleşmiş modellerdir. İşte erkeklerin vazgeçemediği zamansız erkek ayakkabı modelleri:

beymen erkek botDolapların Demirbaşı: Kışlık Botlar
Yağmurun, çamurun, karın ve soğuğun mevsimi kışa özel tasarlanan botlar, erkek ayakkabı dolaplarının demirbaşıdır. Tercihinize göre değişen uzun ya da kısa botlar, süet, deri ve nubuk materyallerden hazırlanır. Kendi tarzınıza en uygun materyali seçerek sezon trendlerine uygun bir bot mutlaka dolabınızda yer almalıdır. Siyah deri botlar ile rocker bir görünüm elde edilebilirken taş rengi süet bir botla modern bir hava yaratabilirsiniz.
https://www.beymen.com/erkek-ayakkabi-bot-10097 linkinde yer alan Beymen Erkek Bot Modelleri’nden tamamen kendi duruşunuza bağlı bir bot seçimi ile trendleri yakalayabilirsiniz.

Erkek Gardırobunun Baş Tacı: Klasik Model Ayakkabılar
Gecelerin yıldızı olmanızı sağlayan klasik ayakkabı modelleri, sivri burunlu ya da küt burunlu seçeneklere sahip. Ayak yapınıza uygun burun seçimi yaparak tarzınızı ayak sağlığınızla birleştirebilirsiniz. Ayak kalıbınıza uygun modeli belirledikten sonra rengine, desenine ve taban kalınlığına karar verebilirsiniz. En çok tercih edilen klasik ayakkabı modeli rugan ayakkabılardır. Zamansız bir model olan rugan klasik bir ayakkabı mutlaka ayakkabı dolabınızda yer almalıdır.

erkek espadril modelleriMutlak Gereklilik: Spor Ayakkabılar
İster spor yapın isterseniz de yapmayın, mutlaka dolabınızda bir spor ayakkabı bulundurmalısınız. Üstelik son zamanlarda günlük ayakkabılara alternatif olabilecek kadar şık tasarımı olan spor ayakkabılar, Jean’lerin altında keten pantolonların ve şortların altında en şık duran ayakkabılardır. Spor ayakkabı seçerken şıklığının yanı sıra ayağınızın nefes almasını sağlayan ve ayağı rahat ettiren modellere yer vermelisiniz. Son yılların moda trendlerinde takım elbise altında da rahatlıkla kullanılan spor ayakkabılar, farklı olmayı sevenlerin vazgeçilmezidir.

Yaz Mevsiminin Vazgeçilmez Modeli: Espadriller
Kauçuk veya hasır tabanlı üretilen bez ayakkabı modeli olan espadriller, sıcağın tavan yaptığı yaz aylarının vazgeçilmez modelidir. Erkek ayakkabı dolabının başkahramanı olan espadrilleri desenli, farklı renklerde seçerek moda trendlerini yakalayabilir ve oldukça şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Spor ayakkabı rahatlığı veren ancak egzersiz yaparken kullanılamayan bu espadril ayakkabı modelleri genel olarak düz renklerde ve sade modellerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir