Yeni Trend : Dantelin Cazibesi

80’lerin göz bebeği dantel her dönem farklı farklı parçalarda karşımıza çıksa da 2017 – 2018 moda sektöründe en ön planda yer alan detaylardan biri. Tişörtten pantolona, iç çamaşırından şapkalara dek hemen her yerde karşınıza çıkan dantel detaylar en sade parçaları bile hareketlendirip şık ve romantik bir hava katmaya yetiyor. Feminen tarzları sevenlerin vazgeçilmez parçalarından biri olan dantelde en çok rastlanan modeller ise dantel yamalar. Neredeyse tüm kadın giyim modellerine eklenebilen dantel yamalar başta bluz ve elbiselerde baş gösteriyor.

Trendyol elbise ve Trendyol bluz modellerinde sıkça rastlayacağınız dantel yamalar daha çok kıyafetlerin kol, göğüs, yaka ve etek uçlarına iliştiriliyor. Dantel detaylar sanki şık gecelerin ve romantik kombinlerin parçasıymış gibi görünse de bu yıl spor kombinlerinizde de rahatça kullanabilirsiniz. Spor ayakkabılarınız ile kolayca kombinleyebileceğiniz dantel kıyafetlerinizi boyfriend ya da mom kotlar ile birleştirerek hem sportif hem de şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

Bu yıl daha çok V yaka bluzların yaka kısımlarında kullanılan dantel detayında, eğer aksesuar kullanacaksanız mümkün olduğunca seçimlerinizi sadelikten yana kullanmalısınız. Dantel zatan başlı başına bir hareketlilik olduğu için fazla aksesuar şıklıktan öte rüküş bir hava yaratacaktır. Minimal aksesuarlar tercih ederek kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.

 

Eğer bu yılın favorisi olan dantel detayına henüz sahip değilseniz Trendyol kadın giyim kategorisinde bulunan dantel detaylı giyim ürünlerinden tercih edebilir, bu yılı siz de trend ve şık bir şekilde geçirebilirsiniz. Alışverişlerinizi yapmadan önce indirimcekim.com ‘un sizler için sunduğu indirim kodu ve hediye çeki fırsatlarını kullanarak alışverişinizi avantajlı hale getirmeyi unutmayın.

Keyifli Alışverişler! 🙂