Yılbaşı Elbise Önerileri

Yılbaşına çok az bir süre kala bu özel gecede ne giyeceğimiz sorusu; hemen hemen hepimizin kafasını karıştırmaya çoktan başladı bile. Yılbaşında daha şık ve daha güzel görünmek adına şüphesiz ki çoğumuz; elbise giyme konusunda istikrarlı ve ısrarcıyız. Bu özel gecede bizi daha seksi gösterecek bir elbise ile gecenin yıldızı olmak adına online alışveriş mağazalarını neredeyse her saat başında ziyaret eder olduk!

yilbasi-elbiseleri

Peki; yılbaşında ne tarz bir elbise giymek istiyoruz? Mini ve bol dekolteli bir elbise mi, yoksa uzun ve kuyruklu bir gece elbisesi mi?

  • Her şeyden önce yılbaşında romantik mi seksi mi yoksa şirin mi görünmek istediğinize karar vermeniz gerekiyor.
  • Şayet bu özel gecede parıl parıl parlamak, ışık saçmak istiyorsanız; straplez ya da askılı mini bir payetli elbise seçerek; oldukça iddialı ve seksi görünebilirsiniz.

yilbasi-elbiseleri

  • Ocak ayının dondurucu soğuklarında ince kumaşlı elbiseler ile üşümek istediğiniz son şeyse diğer elbise modellerine göre daha sıcak tutan kadife elbise modellerinden birini seçebilirsiniz. Markaların sunduğu yılbaşı özel koleksiyonlarında rengarenk kadife elbise modellerini bulabilmeniz mümkün.

yilbasi-elbiseleri

  • Yılbaşında her zaman olduğu gibi biraz daha sıra dışı görünmek adına iki parçalı elbiselerden birini tercih edebilirsiniz. Tabii ki fiziğiniz buna müsaitse! Yani hafif de olsa göbeğinizin olması; göbeği açık bir iki parçalı elbisenin sizde gülünç durmasına neden olabilir.
  • Yeni yıla prensiniz ile birlikte girmeyi planlıyorsanız; prensesler gibi görünerek ona layık olmak için tütülü, pliseli ya da eteği kabarık elbise modelleri sizin için biçilmiş kaftan!

yilbasi-elbiseleri

  • Bacaklarının düzgünlüğüne güvenmeyen ve diz altı elbise seçiminde bulunmak isteyen bayanlara ise en azından sırt dekolteli bir elbise seçmelerini tavsiye ediyoruz.

yilbasi-elbiseleri

Kısacası yılbaşında kusursuz ve mükemmel görünmek adına birden çok seçeneğiniz var. Tabii ki bu aşamada makyajınıza da yeterince özen göstermeniz ve ayakkabınızın da elbiseniz ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Her şeyden önce sizin kendinizi nasıl daha güzel ve daha çekici hissettiğiniz önemli. İçinize sinmeyen bir elbise modelini sırf ucuz diye almaktan da kaçının! Bol şans!

Unutmadan, yılbaşı elbisenizi hala almadıysanız Koton markasına özel yeni yıl elbise modellerini inceleyebilir  ve yeni yılın en şık kadını siz olabilirsiniz. Koton ‘dan alışverişinizi yaparken indirimcekim.com ‘un size sunduğu Koton indirim kodu ve Koton indirim kuponu fırsatlarını değerlendirmeyi de sakın unutmayın.

Yılbaşı Elbise Önerileri - 1 Yorum

Comments are closed.