Yılbaşında Sevgilinize Alabileceğiniz Hediyeler

Yılbaşına sayılı günler kala çoğumuz; yılbaşında ne giyeceğimize, yılbaşını evde mi yoksa dışarıda mı geçireceğimize çoktan karar verdik bile.

Şu sıralar kafamızı en çok kurcalayan soru ise bu anlamlı ve özel günde sevgilimize ya da eşimize ne alacağımız olsa gerek.

Yılbaşında sevgilinize armağan edeceğiniz hediyenin anlamlı ve bu güne özel olmasını diliyorsanız, sizin için derlediğimiz yılbaşı hediye önerilerimize göz atabilirsiniz:

  • Noel baba temalı 3 boyutlu LED lamba

yilbasinda-sevgilinize-alabileceginiz-hediyeler

3 boyutlu LED lambalar; son dönemlerin en popüler hediyelik eşyaları listesinde ilk sırada yer alıyor.

Noel babalı, mutlu yıllar yazılı LED lambalardan birini biricik sevdiğinize hediye edebilir; lambayı her kullandığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

  • Kişiye özel baskılı puzzle

Sizin ve sevdiğiniz resminin yer aldığı bir puzzle ile sevdiğinize onu ne kadar çok önemsediğinizi bir kez daha kanıtlayabilirsiniz. İkinizin bulunduğu bir fotoğraf karesinden daha anlamlı hangi hediye olabilir ki?

 

  • Yılbaşı hediye kutusu

yilbasinda-sevgilinize-alabileceginiz-hediyeler

Şirin ve sevimli kalp şeklinde bir hediye kutusu hayal edin! İçine aşk fermanı, aşk mektupları ve aşk dolu sözlerin bulunduğu kağıtçıkları eklemeyi de unutmayın!

Maddi değerinden daha çok manevi değeri olan bu hediye ile sevgilinize ne kadar romantik olduğunuzu bir kez daha gösterebilirsiniz.

  • Kişiye özel yılbaşı magnetleri

Sizin ve sevdiğinizin fotoğraflarıyla süslenmiş yılbaşı magneti; farklı bir hediye arayışında olanlar için birebir!

  • Kişiye özel takvim

2017 yılını da sevgilinizle birlikte geçirmek istediğinizi belirtmek adına ‘Mutlu yıllar sevgilim’ yazılı ve fotoğraflarınızın yer aldığı tasarım bir takvimi sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Mutlu yıllar yazılı bir yastık, yılbaşı saatleri, yılbaşı kupa bardakları alabileceğiniz diğer sıra dışı hediyeler…

Şimdiden yeni yılınızda sevdiğinizle güzel günler geçirmenizi temenni ediyoruz.

Henüz sevgilinize ne alacağınıza karar veremediniz, kafanız çok karışıksa ve onu en çok mutlu edecek hediyeyibir an önce satın almak istiyorsanız Gittigidiyor online alışveriş mağazasının sizler için hazırlamış olduğu yeni yıl hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Unutmadan, yeni yıl hediye alışverişinizi yapmadan önce indirimcekim.com ‘un sizler için sunmuş olduğu Gittigidiyor indirim kodu ve Gittigidiyor indirim kuponu fırsatlarını değerlendirmeyi sakın unutmayın.

Ayrıca farklı markaların yılbaşı kampanyalarını görmek için yeni yıl özel sayfamızı ” yılbaşı indirimleri  ” inceleyebilirsiniz.

İyi bir yıl ve keyifli alışverişler dileriz 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir