Boyner indirim kodu

|

Boyner indirim kuponu

 
gittigidiyorgittigidiyor

Boyner hediye çeki

|

Boyner kupon kodu

boyner indirim kodu Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ("Boyner") 1981 yılında Türkiye'de ilk olarak gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding'in bir üyesi olarak faaliyete başladı. Boyner ‘in başlangıç mağazası da o zamanki adı olan "Çarşı" tabelası altında Bakırköy'de açıldı.

Boyner, sektörün bir diğer güçlü markası olan YKM'nin belirli bir hissesini 2012 yılında satın aldı ve 2013 yılında geri kalan hisselerini ve marka adını da satın alarak YKM Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.'nin paylarının tamamına sahip oldu. Bu birleşme ile de Boyner sektördeki konumu oldukça iyi bir şekilde güçlendirdi.

Her yıl farklı mağaza konseptleriyle müşterilerine kadın, erkek ve çocuk giyim, ev, ayakkabı, kozmetik ve genç aktif spor kategorilerindeki ürünlerle hizmet veren Boyner Büyük Mağazacılıkonline alanda da oldukça büyük ve avantajlı fırsatlar sunuyor. Boyner hediye çeki ve Boyner indirim kodu fırsatlarıyla da ekstra indirimler kazanabilir, Boyner alışverişlerinizi renklendirebilirsiniz.

boyner indirim kuponu Boyner online sitesinde yüzlerce markanın çeşitli ürünlerini yakalayabiliyorsunuz. Başta Limon Company, North of NavyCompany , Cotton Bar , UDM , T-Box ,House of Camellia , Black Pepper , Pink Orange , Red&Blue , MammaRamma , Barbie gibi ünlü markaları barındıran Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ("Boyner") ‘de ayrıca Koton, Armani, Beymen, Karaca , Fabrika, Gap, İpekyol, Lacoste, Twist,Toms, Us Polo gibi özel markaları da bulabilirsiniz.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ("Boyner") ‘de düzenli olarak değişen ve yenilenen indirim fırsatlarını, % 90’a varan avantajlı kampanyaları yakalayabilir, Boyner indirim kuponu kullanarak alışverişlerinizde ekstra indirim de sağlayabilirsiniz. Boyner hediye çeki ile de bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz ekstra indirim fırsatı da hesabınıza yüklenir.
boyner hediye çeki Online alışverişin konforunu daha ucuz fiyatlarla birleştirmek için kurulmuş olan indirimcekim.com adresinde aklınıza gelebilecek hemen her marka için kupon kodları mevcuttur. Peki bu kadar avantajlı olan Boyner indirim kodu ve Boyner indirim kuponu nasıl kullanılır?
Resimli anlatımla hazırladığımız sayfamızda sitemizdeki indirim kodlarının nasıl kullanılacağını bulabilirsiniz.

Boyner Büyük Mağazacılık İletişim Bilgileri
Çağrı Merkezi: 444 29 67 (09:00-22:00)
Merkez Ofis: 0212 335 75 00
Adres: Uso Center Maslak, 34398 Şişli / İstanbul, Türkiye
trendyol milla indirimtrendyol milla indirim
© indirimcekim.com, 2015-2018. Tüm Hakları Saklıdır.