Kiğılı indirim kodu

|

Kiğılı indirim kuponu

 
gittigidiyorgittigidiyor

Kiğılı hediye çeki

|

Kiğılı kupon kodu

kiğılı indirim kodu Başarılı ve akılcı erkeklerin tercih ettiği giyim markası Kiğılı 1965 yılında üretime başladı ve ilk mağazasını 1969 yılında Beyoğlu'nda açtı. 2016 yılı itibarı ile 67 ilde 225 mağaza, Avusturya, Azerbaycan, Fransa, İran, Irak, Gürcistan, Kırgızistan, Kazakistan, Makedonya, Türkmenistan, Viyana ve Çin’de olmak üzere yurt dışında 40 mağaza ve yılda 7 milyon adet üretimle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonu ve dünya standartlarındaki koleksiyonları ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdüren Kiğılı farklı yaş gruplarına yönelik farklı seçenekler sunuyor. kigılı.com online alışveriş mağazasında ihtiyacınız olan ürünü en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz, ayrıca Kiğılı hediye çeki ve Kiğılı indirim kodu fırsatları ile de indirimli alışverişin keyfine varabilirsiniz.
kiğılı indirim kuponu Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü gibi birçok ödüle sahip olan Kiğılı dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışmaya ve erkek giyimin tercih edilen ilk markalarından olmaya devam ediyor.

200 TL (değişebilir) ve üzeri Kiğılı alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz, herhangi bir Kiğılı mağazasında iade veya değişim yapabilirsiniz. Her gün yenilenen kampanyalarla istediğiniz ürünü %80'e varan indirimlerle alabilir, Kiğılı indirim kuponu kullanarak sepette anında ekstra indirimler kazanabilirsiniz. Kiğılı hediye çeki ile ise daha sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim çeki hesabınıza yüklenir.
kiğılı hediye çeki Online alışverişin konforunu daha ucuz fiyatlarla birleştirmek için kurulmuş olan indirimcekim.com adresinde aklınıza gelebilecek hemen her marka için kupon kodları mevcuttur. Peki bu kadar avantajlı olan Kiğılı indirim kodu ve Kiğılı indirim kuponu nasıl kullanılır?
Resimli anlatımla hazırladığımız sayfamızda sitemizdeki indirim kodlarının nasıl kullanılacağını bulabilirsiniz.

Kiğılı İletişim Bilgileri
Müşteri İlişkileri: 0(850) 250 1938 (Hafta İçi 08:00 - 20:00 / Hafta Sonu 09:00 - 19:00)
E-posta: info@kigili.com.tr
Merkez Adres: Şekerpınar Mah. Otomotiv Cad. No:3 Çayırova - Gebze / Kocaeli
Merkez Tel: 0(262) 658 13 01 - 0(262) 658 90 89
trendyol milla indirimtrendyol milla indirim
© indirimcekim.com, 2015-2018. Tüm Hakları Saklıdır.