D&R indirim kodu

|

D&R indirim kuponu

 
gittigidiyorgittigidiyor

D&R hediye çeki

|

D&R kupon kodu

dr indirim kodu D&R Doğan Medya Grubunun bir üyesi olarak 1996 yılı Kasım ayında kuruldu ve ilk mağazasını 2017 Mayıs ayında Erenköy'de açtı. 2016 yılı itibariyle iki yüze yakın mağazasıyla sektörünün liderliğini sürdürüyor. Kültür ve eğlence dünyasının zenginliklerini evrensel ürün yelpazesi ve hizmet anlayışı ile müşterileriyle buluşturan D&R okuyan ve dinleyen bir toplum oluşumunda katkıda bulunmaya devam ediyor.

2004 yılında standartlarını geliştirerek yeni bir mağazacılık anlayışı getiren D&R kafeleri, dinlenme kuleleri, okuma alanları, imza günleri, galaları ve partileri ile klasik mağaza konseptinin dışına çıkarak hizmet anlayışını geliştirdi. Kültür, sanat ve eğlence ile ilgili istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz online mağazasında ayrıca D&R hediye çeki ve D&R indirim kodu fırsatları ile de indirimli alışverişin keyfine varmanızı sağlıyor.
dr indirim kuponu Paro üyesi olan D&R'da Paro Yıldızlar Topluluğu'nun binlerce noktasında, paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazanabilirsiniz. D&R online alışveriş mağazasında kitap, e-kitap, film, müzik, elektronik, oyuncak, oyun-konsol, kırtasiye, hobi-outdoor, kişisel ürünler gibi birçok kategoride binlerce ürün bulabilirsiniz. Ne hediye alacağınıza karar veremediğiniz arkadaşlarınıza D&r hediye kartı alabilir, kendi hediyesini kendisinin almasını sağlayabilirsiniz.

60TL ve üzeri D&R alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Kullandığınız kredi kartına göre 9 taksite kadar peşin fiyatına alışveriş yapabilirsiniz.Her gün yenilenen kampanyalarla ihtiyacınız olan ürünü indirimli alabilir ya da D&R indirim kuponu kullanarak sepette anında ekstra indirimler kazanabilirsiniz. D&R hediye çeki ile ise daha sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim çeki hesabınıza yüklenir.
dr hediye çeki Online alışverişin konforunu daha ucuz fiyatlarla birleştirmek için kurulmuş olan indirimcekim.com adresinde aklınıza gelebilecek hemen her marka için kupon kodları mevcuttur. Peki bu kadar avantajlı olan D&R indirim kodu ve D&R indirim kuponu nasıl kullanılır?
Resimli anlatımla hazırladığımız sayfamızda sitemizdeki indirim kodlarının nasıl kullanılacağını bulabilirsiniz.

D&R İletişim Bilgileri
Firma Adı: Doğan Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş.
Genel Müdürlük Tel: +90 (212) 997 0000
Yeni Depo Tel: +90 (216) 554 1600
Adres: Trump Towers Mecidiyeköy Yolu Caddesi No: 12 K: 30 - 31 - 32 Mecidiyeköy / İstanbul
trendyol milla indirimtrendyol milla indirim
© indirimcekim.com, 2015-2018. Tüm Hakları Saklıdır.