Idefix indirim kodu

|

Idefix indirim kuponu

 
gittigidiyorgittigidiyor

Idefix hediye çeki

|

Idefix kupon kodu

idefix indirim kodu İdefix kültür, sanat ve edebiyat denince ilk akla gelen online kitabevi olma vizyonuyla 1996 yılı sonunda kuruldu. 2003 yılında ilk kez düzenlenen İdefix Sanal Kitap Fuarı 1.500 'ün üzerinde yayınevinin 100.000 'den fazla kitabını %75'e varan indirimlerle okurlarla buluşturuyor. Aynı zamanda en fazla ziyaretçi alan kitap fuarı olma ünvanını yıllardır elinde bulunduruyor. 2006 yılından beri Can Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, NTV Yayınları, İş Bankası Kültür Yayınları gibi birçok büyük yayınevinin de aralarında bulunduğu 50'nin üzerinde yayınevinin sitesini İdefix işletiyor.

2009 yılında online yayın hayatına başlayan Sabit Fikir edebiyat dergisi 2011 yılından itibaren basılı olarak okurlarla buluşuyor. idefix.com online sitesinde ise kitap, e-kitap, film, müzik alanında aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulabilir, ayrıca İdefix hediye çeki ve İdefix indirim kodu fırsatları ile de indirimli alışverişin keyfine varabilirsiniz.
idefix indirim kuponu 2011 yılında Anadolu'daki kitapçıların kitaba erişim sorununu çözüm getirmek için kitap dağıtım platformu prefix.com.tr kuruldu. 2013 yılında Doğan Holding'in bağlı ortaklığı Doğan Müzik Kitap (D&R) idefix ve prefix markalarını bünyesinde barındıran Elektronik Bilgi İletişim Hizmetlerini satın aldı.

İdefix online kültür ve edebiyat mağazasında her gün yenilenen kampanyalarla okumak istediğiniz kitabı ya da yeni çıkan bir müzik albümünü %80'e varan indirimlerle alabilir, İdefix indirim kuponu kullanarak sepette anında ekstra indirimler kazanabilirsiniz. İdefix hediye çeki ile ise daha sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim çeki hesabınıza yüklenir.
idefix hediye çeki Online alışverişin konforunu daha ucuz fiyatlarla birleştirmek için kurulmuş olan indirimcekim.com adresinde aklınıza gelebilecek hemen her marka için kupon kodları mevcuttur. Peki bu kadar avantajlı olan İdefix indirim kodu ve İdefix indirim kuponu nasıl kullanılır?
Resimli anlatımla hazırladığımız sayfamızda sitemizdeki indirim kodlarının nasıl kullanılacağını bulabilirsiniz.

İdefix İletişim Bilgileri
Firma Adı: Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.
Müşteri Hizmetleri: (0850) 266 06 06
Genel Müdürlük: Trump Towers Kule 2, Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi No: 12 Kat: 30-31-32 34387 Şişli - İstanbul
Tel: (0850) 266 06 06 Fax: (0212) 997 01 94
trendyol milla indirimtrendyol milla indirim
© indirimcekim.com, 2015-2018. Tüm Hakları Saklıdır.