The Body Shop indirim kodu

|

The Body Shop indirim kuponu

 
gittigidiyorgittigidiyor

The Body Shop hediye çeki

|

The Body Shop kupon kodu

the body shop indirim kodu İlk mağazasını 1976 yılında İngiltere'nin güney kıyısındaki Brighton şehrinde açan The Body Shop ilk bayiliğini ise 1978 yılında Brüksel'de açmıştır. 1982 yılından itibaren her iki ayda bir yeni The Body Shop mağazaları açılmaya devam etmiştir. 1990 yılında ABD pazarına da girerek 14 yıl içinde 39 ülkeye yayılmayı başarmıştır. 2005 yılında Ürdün ve Rusya'ya açılarak dünya genelinde 2015 mağaza sayısına ulaşmıştır.

The Body Shop online satış mağazalarında cilt bakımı, el ve vücut bakımı, makyaj, parfüm, hediyelik setler gibi kozmetik ürünlerine anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Body Shop hediye çeki ve The Body Shop indirim kodu fırsatları ile de ekstra indirimler kazanabiliyorsunuz.
the body shop indirim kuponu Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek hareket eden The Body Shop mağazalarında tüm ürünler %100 vejetaryendir. İnsan Hakları aktivisti olan kurucu Dame Anita Roddick'in de etkisiyle insan ve hayvan haklarıyla ilgili bir çok projede yer almışlardır. 1986 yılında Grennpeace ortaklığıyla yürütülen "Balinaları Kurtarın" kampanyası, 1993 yılında ülkelerini istismar eden Shell ve Nijerya diktatörlüğüne karşı çıktıkları için zülme uğrayan Ogoni halkına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için başlattıkları kampanya, 1998 yılında insan hakları savunucularına dikkat çekmek için Uluslararası Af Örgütü ile birlikte dünya çapında yürüttükleri kampanya, 2006 yılında bir parçası oldukları "Aile İçi Şiddete Dur De" kampanyası bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca 1990 yılında kurulmuş olan The Body Shop Vakfı ile insan hakları ve çevre koruma gruplarına finansman sağlanmıştır.

The Body Shop online mağazasında sürekli yenilenen ve güncellenen The Body Shop indirim kuponu kullanarak sepette anında ekstra indirimler kazanabilirsiniz. The Body Shop hediye çeki ile ise daha sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim çeki hesabınıza yüklenir.
the body shop hediye çeki Online alışverişin konforunu daha ucuz fiyatlarla birleştirmek için kurulmuş olan indirimcekim.com adresinde aklınıza gelebilecek hemen her marka için kupon kodları mevcuttur. Peki bu kadar avantajlı olan The Body Shop indirim kodu ve The Body Shop indirim kuponu nasıl kullanılır?
Resimli anlatımla hazırladığımız sayfamızda sitemizdeki indirim kodlarının nasıl kullanılacağını bulabilirsiniz.

The Body Shop İletişim Bilgileri
Firma Adı: Shaya Mağazacılık A.Ş.
E-mail: shayamagaza@he02.kep.tr
Adres: Saray Mah. Site Yolu Sok. No:5/4 Anel Plaza Zemin Kat Ümraniye / İSTANBUL
trendyol milla indirimtrendyol milla indirim
© indirimcekim.com, 2015-2018. Tüm Hakları Saklıdır.