Pandora indirim kodu

|

Pandora indirim kuponu

 
gittigidiyorgittigidiyor

Pandora hediye çeki

|

Pandora kupon kodu


pandora indirim kodu Pandora'nın hikayesi 1982 yılında Danimarka'da Per Enevoldsen ve eşi Winnie'nin kurduğu küçük bir mücevher dükkanında başlar ve kısa zamanda dünyanın en büyük mücevher markalarından biri haline gelir. İlk yıllarını başarılı bir toptan satış süreciyle geçiren şirket 1987 yılında perakende faaliyetlerini sonlandırarak kendi tasarımlarını üretme kararı aldı ve 1989 yılında Tayland'da kendi mücevherlerini üretmeye başladı. 2000 yılında charm bileklik konseptini piyasaya süren Pandora giderek artan taleplerle birlikte Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Avusturalya pazarlarına girdi ve mücevher alanında küresel bir markaya dönüştü.

Dünyanın döt bir yanındaki kadınlara kaliteli, modern ve uygun fiyatlarla en özel mücevher koleksiyonlarını sunan Pandora bugün tüm kıtalarda, on bin civarında satış noktasında tüketicilerle buluşuyor.
pandora indirim kuponu Sorumlu mücevhercilik anlayışıyla güvenli koşullarda, insan, işçi ve çevre haklarına sayıgılı uygulamalarla üretim faaliyetlerini sürdüren marka üretimden artan atık malzemeleri geri dönüştürerek inşaat sektöründe kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca Pandora kampanya ve Pandora indirim fırsatlarını bulabilecekleri www.pandora.net/tr-tr adresiyle de tüketicilerin beğendikleri ürüne en kolay şekilde ulaşmasına imkan sağlıyor.

Online alışverişin konforunu daha ucuz fiyatlarla birleştirmek için kurulmuş olan indirimcekim.com adresinde aklınıza gelebilecek hemen her marka için en özel indirimleri bulabilirsiniz. Pandora indirim ve Pandora kampanya fırsatlarına ulaşabilmek için "Kampanyayı Gör" butonuna tıklamanız yeterli. Daha sonra arkanıza yaslanıp indirimin keyfini çıkartabilirsiniz.

Pandora İletişim Bilgileri
Firma Adı: Pandora Jewelry Mücevherat A.Ş.
İletişim Hattı: +90 212 703 33 66 Faks: +90 212 243 71 28
Adres: Veko Giz Plaza Meydan Sok. No:3 K:7 34485 Maslak / Sarıyer / İstanbul
Müşteri İlişkileri: TR-CustomerService@pandora.net
trendyol milla indirimtrendyol milla indirim
© indirimcekim.com, 2015-2018. Tüm Hakları Saklıdır.