MediaMarkt indirim kodu

|

MediaMarkt indirim kuponu

 
gittigidiyorgittigidiyor

MediaMarkt hediye çeki

|

MediaMarkt kupon kodu

mediamarkt indirim kodu 1979 yılında Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals ve Helga Kellerhals tarafından kurulan Media Markt 14 ülkede 800’e yakın mağazası ve 10.000 metrekareye varan satış alanlarıyla Avrupanın bir numaralı elektronik perakendecisidir. 1988 yılında Almanya'nın en büyük mağazalar zincirlerinden Kaufhof Warenhaus AG Media Markt'ın % 54'ünü ele geçirerek yönetimi devraldı. 1990 yılında en büyük rakiplerinden biri olan Saturn Hansa'yı da bünyesine alarak büyüdü ve şirketin ismi Media-Saturn-Holding GmbH olarak değişti. Media Markt 2014 yılında 16 milyon euroluk satış hacmine ulaşarak sektörün devi olduğunu ispatlamıştır.

30 yılı aşkın zamandan beri yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı, kapsamlı satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetleriyle sektörde ön plana çıkan Media Markt ayrıca MediaMarkt hediye çeki ve MediaMarkt indirim kodu fırsatları ile de müşterilerine büyük indirimler kazandırarak sıra dışı bir alışveriş keyfi yaşatmaktadır.
mediamarkt indirim kuponu 2007 yılında Türkiye pazarına giren Media Markt Canon, Philips, Intel, Apple, Braun, Nokia, Microsoft, Panasonic, Lenovo, Kenwood, Kingston, Nakamichi, Remington, Russell Hobbs, Samsung, Sony, Toshiba, Seagate gibi elektronik devi dünya firmalarını ve cep telefonu, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, televizyon, bilgisayar, fotoğraf makinesi, kamera, kişisel bakım ve sağlık ürünleri, ses ve görüntü sistemleri, küçük ev aletleri gibi elektronik başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü ürünü uygun fiyatlarla müşterlerine sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesiyle 50.000'den fazla ürünü uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt online mağazalarında MediaMarkt indirim kuponu kullanarak sepette anında ekstra indirimler kazanabilirsiniz. MediaMarkt hediye çeki ile ise daha sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim çeki hesabınıza yüklenir.
mediamarkt hediye çeki Online alışverişin konforunu daha ucuz fiyatlarla birleştirmek için kurulmuş olan indirimcekim.com adresinde aklınıza gelebilecek hemen her marka için kupon kodları mevcuttur. Peki bu kadar avantajlı olan Media Markt indirim kodu ve Media Markt indirim kuponu nasıl kullanılır?
Resimli anlatımla hazırladığımız sayfamızda sitemizdeki indirim kodlarının nasıl kullanılacağını bulabilirsiniz.

Media Markt İletişim Bilgileri
Müşteri Hizmetleri: 0850 222 1 500
Adres: Evren Mahallesi Koçman Caddesi Ziyal Plaza / Blok A TR-34212 Güneşli / İSTANBUL
trendyol milla indirimtrendyol milla indirim
© indirimcekim.com, 2015-2018. Tüm Hakları Saklıdır.