İndirimÇekim Nasıl Çalışır

İndirimÇekim giyimden teknolojiye, bebek ürünlerinden kozmetiğe aklınıza gelebilecek her kategorideki online mağazanın indirimlerini bulabileceğiniz ve özel indirim kuponları sayesinde ekstra indirimler sağlayabileceğiniz bir kupon sitesidir.

Kullanıcılarımızın önemli bir çoğunluğu arama motorlarını kullanarak istediği mağazanın sayfasına ulaşmaktadır. Sitemizdeki diğer indirimlerden yararlanmak isteyenlerin ise aşağıda anlatacağım basit işlemleri uygulamaları yeterli.

Birçok alandan sitemizdeki indirimlere ulaşmanız mümkün. Üst menüde sadece indirim kodlarını ya da kampanyaları sıralayabileceğiniz özel sayfalar, tüm mağazaları listeyebileceğiniz "Mağazalar" sayfası ile giyim, kitap, kozmetik, tatil, teknoloji ve daha birçok kategoride indirim kodu ve kampanyaları bulabileceğiniz "Kategoriler" listesi bulunuyor. Anasayfamızda en popüler mağazaları, indirim kodlarını ve kampanyaları inceleyebilir; ayrıca mağazaların en son hazırladığı indirimlere ulaşabilirsiniz.


Bununla birlikte sitemizdeki arama motorunu kullanarak istediğiniz mağazaya ulaşmanız mümkün. Dilerseniz arama motoruna defacto, morhipo, gittigidiyor vs. yazarak çok özel indirimleri listeleyebilir, ya da resimde görüldüğü gibi aradağınız mağazanın bir kaç harfini yazdığınızda kısa bi sürede açılan listeden mağazanın özel sayfasına ulaşabilirsiniz.
Açılan sayfada mağazaların sizin için hazırlamış olduğu indirimler ve kampanyalar listelenecektir. Kampanyayı gör butonu sizi mağazanın ilgili indirim sayfasına yönlendirecektir. Peki çok avantajlı indirim kodlarını nasıl kullanacaksınız? Çok basit!
Kupon kodunu gör butonuna tıkladığınızda otomatik olarak mağazanın sayfasına yönlenirsiniz. İndirim kazanmak için ihtiyacınız olan kod flash yüklü cihazlarda otomatik olarak kopyalanır.
Diğer kullanıcıların yapması gereken tek şey bir önceki sekmeden indirim kodunu kopyalamak. Alışverişinizi tamamladığınızda ise ödeme sayfasında bulunan indirim kodu ya da indirim kuponu kutucuğuna yapıştırmak.

İNDİRİMLE KALIN!